KONST / Litografier / Färglitografi 13767179
nr 1376 7179
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Färglitografi, Peter Tillberg (f. 1946), Sverige. Signerad, numrerad 21/95,1977, "garaget". Motivet: 49x70cm, yttermått inklusive ram: 64x63 cm
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:46:28
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg